Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

1. Merhaba, biz KobiWebSite ve hoş geldiniz! Burada olduğunuz için mutluyuz ve size kalmak beğeneceğinizi umuyoruz. ‘Biz’, ‘biz’ veya ‘KobiWebSite ' dediğimizde, çünkü biz kimiz sitelerini işletiyoruz.

 

2. KobiWebSite'nun dijital pazar yerleri ekosistemi, dünyadaki milyonlarca insanın yaratıcı olmasına ve çevrimiçi kazanmasına yardımcı olur. Bir hesap oluşturduğunuzda ve bu şartları kabul ettiğinizde topluluğumuzun bir üyesi olursunuz. Bu satın almak ve KobiWebSite Pazar sitelerinde bulunan olanlar gibi öğeleri satmak ve diğer ilgili işlemleri yapmak sağlayacak olacaktır. Ayrıca konuk olarak KobiWebSite pazarında ürün satın alabilirsiniz.

 

3. KobiWebSite Market siteleri, üyelerin web sitesi temaları, üretim müziği, hareketli grafik proje dosyaları, yazılım kodu, vektörler, görüntüler ve çok daha fazlası gibi dijital öğeleri kullanmak için lisans satın almasına ve satmasına izin veren platformlardır. KobiWebSite pazarında, alıcılar ve yazarlar (satıcılar) doğrudan birbirleriyle işlem yapar ve işlemlerin gerçekleşmesine izin vermek için platformu sağlarız. Bir KobiWebSite Makret hesabınız varsa, üyenizin bildiriminde, sizin tarafınızdan KobiWebSite Market (alıcı olarak) ve alıcılar tarafından KobiWebSite Market (yazar olarak) aracılığıyla yazarlara yapılan ödemeleri kaydeden herhangi bir işlem kaydedilir. Konuk olarak ürün satın alırsanız, o zaman bu ödemelerin ayrıntılarını e-postayla gönderilecektir.

 

4. KobiWebSite pazarındaki ürünler bizim tarafımızdan değil, yazarlara aittir. KobiWebSite pazarındaki öğeler yazarın yönüne yüklenir. Bir platform sağlıyoruz; öğelerin sahipliğini almıyoruz.

 

5. Bizimle olan zamanınız boyunca, bu şartlarda özetlenen temel kurallara uymayı kabul edersiniz, bu yüzden lütfen bunları okuyun ve anlayın. Şartları kabul etmiyorsanız üzgün olacağız, ancak ayrılmanız gerekecek çünkü KobiWebSite Market sitelerindeki varlığınız ve kullanımınız, bu şartlara, Gizlilik Politikasına ve Kabul Edilebilir Kullanım politikasına bağlı olarak kabul edilmenize bağlıdır.

 

Tarama ve üyelik nasıl çalışır

6. Tarama: KobiWebSite Pazar sitelerine göz atmak için 13 yıl veya daha fazla olmanız gerekir. Biz bilerek yaşlı kimseden herhangi bir bilgi toplamak yok 13 veya altında. Sitelere göz atarken, kurallarımıza veya talimatlarımıza uymayı kabul edersiniz ve bu şartların, Üye olsanız da olmasanız da, KobiWebSite Market sitelerimizin herhangi bir kullanımı için geçerli olduğunu unutmayın.

 

Üyelik

7. Yaş: Üye Olmak veya misafir olarak ürün satın almak için 18 yıl veya daha fazla olmanız gerekir. 18 yaşın altındaysanız, konuk olarak ürün satın almak için bir ebeveyn veya vasi almanız veya en az 18 yaşında olan bir ebeveyn veya yasal vasinin hesabını kullanmanız gerekir ve bu yetişkin tüm faaliyetlerinizden sorumlu olacaktır.

 

8. KobiWebSite hesabı: üyelik ücretsizdir. Üye olduğunuzda, KobiWebSite Market sitelerimizden herhangi birinden erişilebilen bir KobiWebSite Market hesabı alırsınız (ve ayrıca diğer KobiWebSite hizmetleri için KobiWebSite hesabınız). Üyeliğiniz, yazarlardan ‘satın alma’ (lisans) öğelerine, çevrimiçi forumlarımıza katılmanıza ve genellikle insanların yaratıcı olmalarına yardımcı olan KobiWebSite Market sitelerinin ekosistemine katkıda bulunmanıza izin verecektir. Üyelik ayrıca size bir yazar olma (Bkz. Bölüm 30 – yazar olma) veya sevk geliri kazanma fırsatı verir (bkz.Bölüm 10 – yönlendirmeler).

 

9. Misafir ödeme: Misafir Olarak KobiWebSite Market sitelerimizden herhangi birinden bir ürün satın alabilirsiniz. Aksi belirtilmedikçe, bu Şartlar ve koşullar, KobiWebSite piyasa hesabına sahip alıcılar için geçerli olduğu gibi misafirler için de geçerlidir. Konuklar bir KobiWebSite Market hesabı almazlar, ancak elbette herhangi bir zamanda kayıt olabilirler. Konuk olarak ürün satın alırsanız, ekosistemimize erişiminiz sınırlı olacaktır.

 

10. Sorumluluğunuz: bize verdiğiniz bilgilerin doğru, doğru ve eksiksiz olduğuna ve bir KobiWebSite Market hesabına kaydolursanız hesap bilgilerinizi güncel tutacağınıza (geçerli bir e-posta adresi dahil) söz verirsiniz. Üyeliğiniz transferrable değildir. Bir KobiWebSite Market hesabınız varsa, kullanıcı adınız ve şifreniz ile bağlantılı olarak meydana gelen herhangi bir etkinlik de dahil olmak üzere KobiWebSite Market sitelerinin herhangi bir kullanımından siz sorumlusunuz, bu nedenle şifrenizi güvende tutun ve başka bir kişinin kullanıcı adınızı veya şifrenizi kullanmasına izin vermeyin. Şifrenizin herhangi bir yetkisiz kullanımı veya herhangi bir güvenlik ihlali olduğunu fark ederseniz, derhal bize bildirmeniz gerekir.

E-BÜLTEN

Yeni tariflerle ilgili e-posta almak için kaydolun.